KONST / Litografier / Färglitografi 12533213
nr 1253 3213
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Fågel och blå druvor. Signerad, daterad -91, HC-upplaga. Motivet: 49x71
Utrop:
3.600 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:57:10
3/5 10:09:23
3.000 kr
3/5 11:36:51
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz